Контакти

Контакти Творчої Майстерні дизайнера Людмили Гришко — Карнавальні Костюми на Прокат Київ.

Контакти нашої творчої майстерні, що спеціалізується в основному на виготовленні дизайнерських карнавальних костюмів (бразильський костюм) та маскарадних аксесуарів ручної роботи (мандаринка), ви можете побачити нижче. Специфіка їх створення потребує широкого спектру знань. А також, вміння працювати з різними матеріалами та техніками. Наприклад, наші майстри працюють з тканинами, деревом, металом та іншими матеріалами. Тому наші спеціалісти універсальні!

Саме тому ми відкрили нову рубрику «Новинки». Для того щоб ви не тільки ознайомилися з роботами наших майстрів. Але й могли скористатися їхніми послугами. А також мали можливість замовити унікальні вироби ручної роботи.

Контакти — Телефони нашої майстерні:

Київстар:                   Viber,   WhatsApp
МТС:

Telegram

Час роботи:

ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄМО!

Зазвичай ми працюємо з 11-00 до 19-00 щодня, крім суботи та неділі.

Однак, наш графік роботи також залежить від святкових днів і завантаженості на даний момент. Тому він є досить гнучким. Особливо це стосується робочого часу поза сезоном.

Важливо! Ми рекомендуємо вам попередньо домовитися про намір відвідати творчу майстерню Людмили Гришко.

Але, якщо з якихось причин, Вам не вдалося зв’язатися з нами, напишіть повідомлення (Viber,   WhatsApp, Telegram, SMS). А також обов’язково залиште зворотні координати. Ми передзвонимо вам найближчим часом.

  Ваше имя (обязательно)

  Ваш E-Mail (обязательно)

  Тема

  Сообщение

  0Shares

  Контакти: 2 комментария

  1. Остались очень довольны, брали костюм теста, задача была непростая:-) Костюм чудесный, ребенок был очень доволен и родители тоже:-) Большое спасибо!

  Обсуждение закрыто.