Увага! Умови Бронювання та Прокату.

Увага! Умови оренди та бронювання.

Насамперед, для нас дуже важливо, створити вам комфортні умови бронювання та прокату карнавальних костюмів. Оскільки костюмерна налічує понад 300 оригінальних авторських маскарадних костюмів.

Майстерня дизайнера Людмили Гришко, рада запропонувати для бронювання та оренди дизайнерське вбрання.

Увага! Дизайнерські карнавальні костюми можуть бути як в економ варіанті, так і V.I.P. сегменті.

Умови бронювання карнавальних костюмів.

Наша київська костюмерна надає безкоштовну послугу бронювання костюмів. Як показала практика, це особливо актуально напередодні свят. Оскільки у такі дні попит на карнавальні костюми підвищується.

Думаю ви знаєте, що в Києві школи та дитячі садки проводять тематичні заходи майже одночасно. Хіба що з невеликим зміщенням днів.

Тому ми рекомендуємо Вам підготуватися до цієї події заздалегідь. У такі свята як Новий Рік, свято Осені, Геловін, свято Букваря — попит на маскарадні костюми дуже високий. Отже, в останній момент підібрати потрібний чи якісний костюм стає досить складно.

Однак, є чудовий вихід! Виберіть карнавальне вбрання заздалегідь та забронюйте його. Так, ви позбавите себе непотрібних хвилювань. До того ж, збережете святковий настрій.

Послуга бронювання карнавальних костюмів гарна тим, що ви бронюєте вбрання, яке вам подобається і підходить на сто відсотків. А не той, що залишився вільним для прокату.

Бронювання.

Процедура бронювання досить проста:

 1. Вам потрібно завітати до майстерні та вибрати костюм, який найбільше сподобався.
 2. Внести суму передоплати за добовий прокат. Попередньо вказавши точну дату урочистості.
 3. Отримати відповідний документ на заброньований костюм. Далі в прекрасному настрої, спокійно чекаєте свята. Поки співробітники нашої майстерні, приділяючи належну увагу, готують костюм до прокату.
 4. У призначений день ви берете в прокат вже підготовлений для вас костюм. А натомість залишаєте суму застави. Вам оформлюють відповідний документ. Ну, а оскільки послуга бронювання одночасно є передоплатою добової оренди, то Вам залишається лише забрати підготовлений костюм.

Проте є в цій процедурі один важливий нюанс.

Увага! Якщо з якоїсь причини, яка не залежить від нас. У призначений день ви не забрали заброньований костюм. Тоді сума передоплати за добовий прокат вам не повертається.

Такі умови пов’язані з тим, що ми відмовляємо всім, хто бажає орендувати костюм, який ви бронювали.

Більше того, ми втрачаємо нагоду дарувати радість нашим клієнтам. Це означає, що навіть якщо ви не забрали карнавальний наряд у призначений день. Ми змушені відмовляти всім, хто теж хотів би його забронювати. Або взяти в прокат на таку саму дату.

Проте, не поспішайте засмучуватися. З цієї ситуації теж є вихід. Візьміть заброньований карнавальний костюм у призначений час. І влаштуйте домашню фотосесію.

Не відмовляйтеся від костюму! Навіть у тому випадку, якщо ваша дитина не зовсім здорова. Або, наприклад, перенесено дату проведення свята. Повірте, домашня фотосесія надовго залишить у пам’яті хвилини радості та приємні спогади.

Більше того, вона пом’якшить розчарування порушеними планами.

Створіть собі та дитині свято своїми руками! А ми вам допоможемо у цьому.

Умови Прокату

Прокат:

Просимо звернути Вашу увагу! На сайті вказана ціна на основні складові костюму, із розрахунку за одну добу прокату. Що це означає?

Приклад: На сайті вказана вартість прокату за костюм Осінь. (Основні складові такого костюму – парчевий вінок та сукня). Але, в наявності костюмерної є ще й пояс з парчевим осіннім листям. Тому, якщо ви вирішили доповнити костюм Осені таким поясом, сума прокату та застави відповідно відрізнятимуться від зазначених на сайті.

Це пов’язано з тим, що базова вартість прокату костюма формується з основних його складових. Відповідно, при виборі додаткових аксесуарів вартість прокату збільшиться.

Оскільки кожен окремий елемент карнавального вбрання є аксесуаром. Тому детально прораховується вартість його оренди та сума застави.

Отже, остаточна сума оренди та застави складається на підставі обраного вами комплекту деталей.

Якщо ви берете в оренду тільки частину костюма. Тоді ви сплачуєте 50% від основної вартості прокату.

Наприклад: Костюм Гриба Боровика складається з капелюшка, блузи та штанців. Але вас цікавить лише капелюшок Гриба. Тому, ви сплачуєте половину вартості прокату цього костюма. Тоді як сума застави — відповідатиме вартості даного головного убору.

Якщо ж вас зацікавили лише аксесуари. Наприклад: крила, віяло, плащ і т.п. Тоді, проводитися оплата добового прокату за кожен обраний аксесуар. Крім того, вноситься сума застави у розмірі їх вартості.

У випадку коли:
 • при поверненні костюма виявлено, що він вимагає хімчистки або ремонту. Із суми застави стягується сума вищезгаданих послуг.
 • під час повернення костюма виявлено неповну комплектацію. Тобто, ви загубили частину костюма чи аксесуар. У такому разі, із суми застави стягується вартість втраченої деталі костюма або аксесуара.
 • костюм повертається пізніше терміну, зазначеного у квитанції. У такому випадку, із суми застави стягується ціна за додаткову добу прокату, або ви сплачуєте її додатково.
 • прострочені терміни повернення костюма перевищують його заставну вартість. Сума застави орендарю не повертається. Оскільки костюм вважається проданим.
 • у процесі повернення костюма виявлено, що він зіпсований і не підлягає відновленню. Сума застави також не повертається. А костюм вважається проданим.

Ціна:

Вартість прокату – це сума, яку ви вносите за використання маскарадного костюма. Розмір суми оренди залежить від дизайну костюма, ступеня складності його виготовлення.

Також, у розмір цієї суми, включається наявність ручної роботи (вишивки, аплікації, в’язаних елементів костюма, виготовлення квітів, головних уборів, масок, крил тощо).

Увага! У зазначених умовах бронювання та прокату, ціни на костюми можуть змінюватися. Це може бути пов’язане з інфляцією чи популярністю карнавального костюма. А також за умови підвищеного попиту. Або оцінки майстрів-виробників.

Застава.

Сума застави – це виконання зобов’язань. Свого роду гарантія їх виконання у повному обсязі та в обумовлені терміни. Заставна сума є невід’ємною частиною процедури оренди. Ця умова застосовується не лише до процедури прокату карнавальних костюмів. Але і до всієї сфери послуг прокату.

Увага! Умови прокату та бронювання. При отриманні костюму в прокат, вам належить залишити суму застави. Оскільки заставна сума залежить від вартості взятого вами костюму, частини костюма або аксесуара. При поверненні орендованих речей в цілості та у належному стані, а також в обумовлені терміни, сума застави повертається Вам у повному обсязі.

Завітайте до майстерні! Ми чекаємо на Вас, аби побачити Ваші щасливі очі та задоволену посмішку!

0Shares

Увага! Умови Бронювання та Прокату.: 4 комментария

 1. Спасибо большое, замечательные костюмы, брали у вас не в первый раз. Все очень понравилось!

 2. Добрый день

  Какая стоимость костюма эльфийки. Прокат

  1. Добрый день! Костюмов Эльфийки в мастерской несколько моделей. Более подробную информацию по вашему запросу можно получить по телефонам: (киевстар) -(097)365-65-67 или (МТС) — (050) 72-555-39. Джем вашего звонка!

Обсуждение закрыто.