Про нас

Про нас, про нашу компанію.

Насамперед хочеться трохи розповісти про нашу компанію. У першу чергу, ми щасливі, що можемо надати вам можливість поринути у світ казки. Тож ми намагаємося створити її для вас. Пропонуючи пошити на замовлення або взяти в оренду дизайнерські карнавальні костюми.

Більш того, ви наповнюєте нас натхненням створювати чудові вироби. Ваші щасливі посмішки і очі, що сяють радістю, надихають нас робити ще більш красиві та креативні вироби.

Наші Послуги:

А також багато іншого.

Оренда дизайнерських костюмів та виготовлення аксесуарів на замовлення.

Насамперед наша майстерня рада Вам запропонувати в оренду авторські карнавальні костюми від дизайнера Людмили Гришко. До того ж колекція костюмерної налічує понад 300 оригінальних новорічних та народних костюмів для дітей і дорослих. Щосезону вона поповняться новими моделями маскарадного вбрання.

Ще одним направленням у нашій роботі є перетяжка дитячих авто-крісел. Наші майстрині допоможуть вам заощадити достатньо коштів, просто замінивши старий чохол на дитячому автокріслі. До того ж у цьому є багато переваг. Оскільки новий чохол ми виготовляємо повністю із натуральних матеріалів. Важливо, що при цьому не страждає його щільність та якість. Вона лише покращується!

Особливо актуально, що послуги на індивідуальне виготовлення, починаючи з карнавальних костюмів та закінчуючи товарами дорожньої серії, відрізняються якістю та красою.

Приходьте до нас і переконайтеся в цьому самі!

Пошити на замовлення дизайнерський карнавальний костюм.

У свою чергу наша костюмерна рада запропонувати вам маскарадні костюми напрокат. Але якщо вам потрібно придбати якийсь особливий костюм. Тоді замовляйте індивідуальне пошиття у нашій майстерні. Ви не будете розчаровані!

До речі маєте можливість замовити у нас пошиття карнавального костюма за вашим індивідуальним ескізом. Тож фахівці нашої майстерні можуть виконати будь-яку фантазію вашого дизайнерського проекту.

Коли ви приймете рішення пошити оригінальний маскарадний костюм на замовлення. Ви  заощадите свій час. Вам потрібно тільки погодити колір та матеріали, з яких ми створимо вашу мрію!

Але коли у вас достатньо часу придбати матеріали самостійно. Або є особливі вимоги до тканин. Ми з радістю виготовимо вам ексклюзивний  костюм із наданих вами матеріалів.

Зауважу, що ці умови відносяться до послуги індивідуального пошиття будь-якого виробу. Оскільки, майстри професійно підходять  до виготовлення не тільки карнавальних костюмів, але й виготовлення інших товарів. Тому не важливо, що це буде, костюм Жабки чи подушка на ремінь безпеки.

Якісні натуральні матеріали.

Ми використовуємо якісні матеріали!

Усі карнавальні костюми, а також вироби, що виготовляються нашими майстрами, виконані з якісних матеріалів. У своїй роботі ми використовуємо лише нові тканини. Чи то натуральні, чи напівсинтетичні або синтетичні матеріали.

Переважно для виготовлення карнавальних костюмів використовуються синтетичні та напівсинтетичні матеріали. Але використовуємо і такі матеріали як, наприклад: бавовна, льон, мадаполам, віскоза, парча, шовк, атлас, тафта. А також — шифон, оксамит, велюр, натуральну та штучну шкіру. При потребі використовуєм натуральне пір’я різноманітних птахів, штучне та натуральне хутро.

У виробах дорожньої серії, в аксесуарах для авто-крісел і колясок використовуються в основному натуральні матеріали. Наприклад, такі як: бавовна, льон, домоткане полотно, мембранна тканина, хлопкопон, ватин, прошивне полотно.

Винятком є лише бажання замовника. Оскільки, у деяких випадках, замовник вибирає синтепон та синтетичну плащову тканину.

Прокат карнавальних костюмів.

Оскільки часто трапляється, що у вас залишається небагато часу до проведення свята. Ви шукаєте карнавальне вбрання, але не хочете його купувати. Бо, він потрібний вам лише для одного заходу. У такому випадку приходьте до нас! Оскільки наша костюмерна з радістю запропонує в оренду потрібний карнавальний костюм або аксесуар.

Бронювання Маскарадних костюмів.

Особливо актуально, що карнавальні костюми від дизайнера Людмили Гришко допоможуть вам бути готовими до участі в будь-якому заході.

Скажу більше! Для тих, хто звик заздалегідь готуватися до запланованих заходів. Для вас є послуга попереднього бронювання карнавальних костюмів. Оскільки це здорово заощаджує ваш час. Також зменшує ризики залишитися без потрібного костюма в розпал популярних свят.

Дякуємо Вам за те, що ми Вам потрібні!

0Shares

Про нас: 2 комментария

  1. У нас в Броварах к сожалению нет выбора хороших маскарадных костюмов. Брали в прокат у Вас в Киеве и не чуть не жалеем. Большое вам спасибо за положительные эмоции!

    1. По Вашему желанию, мы можем пошить и продать любой карнавальный костюм и выслать его «Новой Почтой» в любой населенный пункт Украины.

Обсуждение закрыто.