Шапка Часник

Шапка Часник на прокат для хлопчика. Творча майстерня дизайнера Людмили Гришко пропонує в оренду карнавальні аксесуари ручної роботи.

Важливо! Звертаю вашу увагу, що в нашій майстерні ви можете взяти на прокат не тільки карнавальний аксесуар, але і повний костюм Часника.

Увага! Ознайомтеся з Умовами бронювання та прокату.

Прокат аксесуарів від 100 грн./доба
Сума застави від 550 грн.

(Не є публічною офертою)

Карнавальний аксесуар — Шапка Часник.

Шапка Часника для хлопчика, або дівчинки на свято Осені. Орендувати карнавальний аксесуар можна в нашій майстерні LVH. Крім того, ви маєте можливість взяти у нас на прокат не тільки маскарадні аксесуари, а також і різноманітне карнавальне вбрання.

В першу чергу, звертаю вашу увагу, що шапка Часник виготовлена без використання поролону.

Майстер використала у своїй роботі клейові дублюючі матеріали із натуральної бавовни. А також синтепух, парчу, велюр та підкладні матеріали.

Саме тому, шапочка Часник вийшла легкою і зручною. Вона щільно і зручно сидить на голові. Шапка Часника не зсовується на бік, або на очі при активних рухах дитини.

Також необхідно зазначити, що цей карнавальний головний убір сконструйований із зручною задньою шнурівкою. Яка дає дитині можливість легко і зручно регулювати шапочку по розміру голови.

Зауважу, що майстриня доклала зусиль, аби зробити шапку Часник не тільки зручною, але й схожою на справжню рослину. Вона ретельно виготовила зелене часникове пір’ячко із зеленої жакардової парчі. Що імітує пророслий часничок. Ця ідея зробила карнавальний головний убір більш яскравим та вишуканим.

До того ж, подивіться як природно виглядають зубчики часнику. Як акуратно і майстерно вони зроблені. А якщо подивитись зверху на шапочку часник, то можна побачити декілька рядків таких зубчиків. І це надає їй ще більшої справжності.

Особливо звертаю вашу увагу, що у наявності майстерні є повний костюм Часника, а не тільки головні убори та карнавальні аксесуари.

Тож, ми запрошуємо вас на примірку до Творчої Майстерні дизайнера Людмили Гришко! Будемо раді новому знайомству!

0Shares