Шапка Песик

Шапка Песик – карнавальний аксесуар для хлопчика, або дівчинки. Наша Творча майстерня LVH пропонує послуги оренди карнавальних костюмів та аксесуарів. Шапка Собаки допоможе вашій дитині створити потрібний образ легко та швидко.

Увага! Ознайомтеся з Умовами бронювання та прокату.


Прокат аксесуарів від 200 грн./доба
Сума застави від 950 грн.

(Не є публічною офертою)

Шапка Песик – Шапка Собачка.

Спочатку, звертаю вашу увагу на те, що майже всі карнавальні аксесуари і костюми нашої майстерні, є авторськими розробками дизайнера Людмили Гришко. Отже, це стосується і шапки Собачки Тото. Тому шапка Песик, є ексклюзивною дизайнерською розробкою. І саме тому, такої самої шапочки ви не побачите у пропозиціях на просторах інтернету.

Також хочу зазначити, що як і весь костюм, шапка Песика була розроблена і виготовлена для створення образу собачки Тото. Це персонаж одного із відомого казково-фентезійного роману американського письменника Лімана Френка Баума «Дивовижний чарівник Країни Оз». (Ілюстратор Вільям Денслоу).

Саме тому, створюючи костюм собачки Тото і шапку Песик, Людмила Гришко взяла за основу ілюстрації Вільяма Денслоу. Вона зробила так, аби якомога точніше передати цей образ. Думаю, немає потреби говорити, що крім шапки Песика, в нашій майстерні є повний костюм, для створення казкового образу.

Отже, ви маєте можливість вибрати, що саме взяти на прокат! Тобто, орендувати тільки шапку Песик, або ж взяти повний костюм. До речі, весь костюм Собачки Тото складається із шапки Песик, сорочки з ошийником та штанів з хвостом. Тож вибір залишається за вами!

А зараз трохи детальніше зупинюсь на самій шапці Песик. Отож, вона виготовлена з штучного оксамиту, штучного каракулю, а також, в роботі використана штучна шкіра.

Зверніть увагу, на відсутність очей на шапці Песика. Перший замовник, що брав цю шапку в оренду, висловив побажання, аби у дитини на голові не було 4 ока. І наші майстрині поставилися із повагою до такої вимоги.

Але, за вашим бажанням, ми завжди можемо пришити штучні оченята на шапку Песик.

Отже, ми чекаємо вас на примірку! Завітайте до нашої майстерні!

0Shares