Костюм Ченця

Костюм Ченця для підлітка або дорослого на прокат. Київська Творча Майстерня LVH пропонує в оренду дитяче та доросле карнавальне вбрання на Хеллоуїн, чи Новий Рік.

Тож, запрошуємо вас на примірку до нашої майстерні!

Увага! Читайте «Умови Бронювання та Прокату».

Прокат котюму від 440 грн./доба
Сума застави за костюм від 2200 грн.

(Не є публічною офертою)

Костюм Ченця на Хеллоуїн

Шановне товариство, ми пропонуємо в оренду костюм Ченця на свято Хелоуїну. Представлене на ваш огляд карнавальне вбрання допоможе створити обаз монаха, як підлітку, так і дорослому.

Отже, у цьому карнавальному вбранні ви відчуєте себе справжнім монахом. Бо костюм Ченця зроблений з натуральної бавовни за зразком старовинного церковного вбрання. Тому ваш образ буде досконалим. І ви відчуватимете себе в костюмі Ченця зручно та комфортно.

Але, якщо вам потрібно створити який-небуть жахаючий образ на святкуванні Хеллоуїну, тоді візьміть у нас в оренду додаткові аксесуари. Приміром, ми пропонуємо для цього випадку маску та косу смерті.

Тож уявіть себе у костюмі Ченця, з маскою у вигляді черепа та з косою, забарвленою патьоками крові. Ото наведете страху на святкуванні Хеллоуїну!

Костюм Чернець для Comic Con

До речі, костюм Ченця також можна використати для участі у наймаштабнішому фестивалі коміксів та косплею в Україні — Comic Con Ukraine.

Отож, для такого грандіозного косплей-шоу, у нас можна підібрати до костюму Ченця відповідні карнавальні аксесуари.

Проте, якщо в наявності майстерні потрібного аксесуару не знайдеться. Тоді заздалегіть замовте у нас їх виготовлення. Бо, наші майстри здатні зробити на замовлення будь-який аксесуар. Але чим вишуканішим і складним буде аксесуар, тим більше часу він потребує для роботи.

А можливо, ви самі здатні зробити потрібний аксесуар власноруч, однак бракує часу пошити костюм Ченця самостійно. Тоді, скористайтесь нашою пропозицією! Візьміть у нас костюм ченця в оренду!

Костюм Монаха на Різдво.

Маю до вас ще одну пропозицію. Тому пропоную розглянути ще й такий варіант використання костюму Ченця. А саме, як костюм Святого Миколая на Різдво.

Справа у тім, що за легендою Святий Миколай був чернець. І свої благодійні справи творив саме у такому вбранні!

Якось мені на очі потрапила старовинна листівка із зображенням Святого Миколая у вбранні ченця, прикрашеного вінком із листя та ягід падубу. Ця листівка була такою справжньою і святковою, що надихнула мене створити подібний образ.

Через те, я зробила декілька прикрас у вигляді листочків та ягід падубу. І розшила ними капішон монаха. (Перейдіть за прямим посиланням Шапочка Гнома, аби мати уяву як видядає одна з гілочок падубу).

При бажанні, такими гілочками падубу можна ще розшоти і краї рукавів ряси. Це робить костюм Святого Миколая справді казковим і надзвичайно святковим.

Отже, якщо ви захочете виглядати справжнім Святим Миколаєм, скористайтесь нашою пропозицією.

Запрошуємо до нас на примірку!

0Shares