Костюм Павук

Костюм Павук для хлопчиків зростом 128-134-140 см. Ми пропонуємо на прокат жилет з ніжками павука на Геловін, або будь-яке інше свято. Тож, якщо вам потрібно створити подібний образ, завітайте до Творчої Майстерні Людмили Гришко!

Увага! Ознайомтеся з Умовами бронювання та прокату.

Прокат аксесуару від 700 грн./доба
Сума застави за аксесуар від 3500 грн.

(Не є публічною офертою)

Павук — жилет з ніжками.

В першу чергу звертаю вашу увагу на основну деталь костюму Павука, це жилет з ніжками. Який доволі натурально відображає вигляд павука зі спини. Бо саме так постає перед нами павук, коли ми дивимось на нього зверху.

Тож, дизайнер Людмила Гришко, майже точно втілила в костюмі Павука натуральний вигляд цього створіння. Тому, я пропоную вам завітати до нашої творчої майстерні, щоб впевнитися у правдивості моїх слів.

Отже, у нас ви маєте можливість взяти в оренду, скажімо тільки жилет у формі павука. Як окремий карнавальний аксесуар. Бо, навіть без решти додаткових елементів костюму Павук, ви легко створите потрібний образ.

Такий маскарадний аксесуар стане у нагоді на святкуванні Хелловіну. Або, наприклад, може знадобитися для участі у театральній виставі за участю цього персонажу.

В другу чергу, хочу підкреслити, що костюм Павук зроблений майже вручну. Тобто, кожна ніжка зроблена, а потім зібрана окремими частинами до купи ручним способом.

Запевняю вас, що це дуже кропітка і довга робота. Тільки на створення такого жилету з ніжками, майстриня витратила два тижні робочого часу! Я вже мовчу, про побудову лекал для цього карнавального вбрання.

Крім того, щоб зробити костюм Павук, майстриня використала у своїй роботі кошторисні матеріали. Приміром, такі як віскозний трикотаж з люрексом.

Тому костюм Павук вийшов кошторисним і в прокаті, і в заставі. Але він є також і унікальним! Тому що, більше подібного карнавального вбрання не існує.

Отже, цей жилет з ніжками (як і більшість костюмів Людмили Гришко) є ексклюзивним дизайнерським виробом.

Костюм Павук.

Прокат костюму від 960 грн./доба
Сума застави за костюм від 4800 грн.

(Не є публічною офертою)

По третє, у нашій майстерні є можливість орендувати костюм Павука. Тобто, ви можете взяти на прокат сорочку та штани з чорного велюру, а також жилет з ніжками.

Проте, якщо вам необхідно додати головний убір до костюму Павука, тоді заздалегідь замовляйте його у наших майстрів. Ми з радістю виконаємо ваше замовлення!

Наразі у наявності майстерні, поки що, немає такого головного убору. Оскільки костюм вийшов недешевим, ми вирішили поки не здорожчувати його без нагальної потреби. Але якщо ви, нашаші дорогі замовники, виявите бажання брати на прокат костюм Павука в купі з головним убором. У такому разі наші майстри створять його для вас!

Отож, завітайте до нас на примірку!

0Shares