Костюм Черниці на Хеллоуїн

Костюм Черниці на Хеллоуїн, або для участі у наймаштабнішому фестивалі коміксів та косплею в Україні — Comic Con Ukraine. До речі, костюм Черниці можна використати як косплей-костюм Resident Evil IV Zealot.

Тож завітайте до нас на примірку!

Увага! Читайте «Умови Бронювання та Прокату».

Прокат котюму від 480 грн./доба
Сума застави за костюм від 2400 грн.

(Не є публічною офертою)

Костюм Черниці на Хеллоуїн.

Шановне товариство, Творча Майстерня дизайнера Людмили Гришко пропонує на прокат костюм Черниці. Створений нами костюм Черниці за зразком старовинного церковного вбрання, дещо відрізняється від рекламних пропозицій в інтернеті.

Зазвичай пропонують зразки католицького вбрання монахинь. А ми пропонуємо зовсім іншу модель. І на нашу думку вона більш гармонійно буде виглядати на святкуванні Хеллоуїну.

Хоча у кожного свої переваги. І тільки вам обирати який саме образ вам хочеться створити.

Але зазначу, що у костюмі монахині, який пропонує наша майстерня, ви будете вигідно виділятись серед купи католицьких чорниць.

Крім того, ви будете почувати себе вільно та комфортно у костюмі Чорниці, бо він виготовлений із натуральної бавовни. Адже ця тканина легка, м’яка та дуже приємна на дотик.

Більш того, крій костюму монахині не буде сковувати ваших рухів. Саме тому ви будете відчувати такий самий комфорт, який відчуваєте у домашньому одязі. І водночас неперевершено яскраво підкреслите дух свята Хеллоуїну.

Отже, запрошуємо вас на примірку! Бо можливо, саме костюм Черниці зробить ваше свято яскравішим!

Костюм Черниця для Comic Con Ukraine.

До речі, костюм Черниці можна використати як косплей-костюм Resident Evil IV, для створення образу Zealot. У костюмі Чорниці, ви досконало відтворите образ Зеалоту.

Ба більше, це надихне вас взяти участь у наймаштабнішому фестивалі коміксів і косплею в Україні — Comic Con Ukraine.

Крім того, для такого грандіозного косплей-шоу, у нас можна підібрати до монашого вбрання відповідні аксесуари. І теж взяти їх в оренду.

Проте, якщо у наявності майстерні не знайдеться потрібного вам аксесуару. Тоді ви можете заздалегіть замовити у нас його виготовлення.

Бо, наші майстри здатні зробити будь-який аксесуар. Але чим вишуканішим і складним буде бутафорний предмет, тим більше часу він потребує для роботи.

Також можливо, що ви власноруч зробили потрібний аксесуар. Однак бракує часу пошити чернечий костюм самостійно.

У такому разі, скористайтесь нашою пропозицією! Візьміть у нас костюм Черниці на прокат! І у повному знарядді беріть участь у косплей-шоу!

Тож завітайте до нашої майстерні! Ми завжди раді новим знайомствам!

0Shares