Костюм Ангела на Хелловін

Костюм Ангела на Хелловін для жінок та дівчат. Ми раді запропонувати вам це карнавальне вбрання на прокат. 
Але, якщо у вас виникне бажання залишити костюм собі, тоді можна купити його у нас. Завітайте до нашої майстерні на проспекті Бажана 28А, у Києві. Впевнена, ви не будете розчаровані.

Ознайомтесь з Умовами Бронювання та Прокату

Прокат костюму від 760 грн./доба
Сума застави від 3800 грн.
(Не є публічною офертою)

Жіночий костюм з червоними крилами.

Занепалі Ангели або занепалі духи можуть спокушати, а також випробовувати людей. Тому ми пропонуємо цей костюм Ангела на свято Хелловіну. Оскільки таке вбрання буде доречним на цьому святі, бо воно уособлює грішних духів.

До того ж, запропонований костюм Ангела на Хелловін, є яскравим та витонченим одночасно. Завдяки тому, що чорний напівкорсет вигідно підкреслює талію. А разом зі спідницею сонце-кльош і пишною нижньою спідницею, ще більше підкреслює стрункість фігури.

До речі, зверніть увагу! На корсеті можна замінити шнурівку. Наприклад, вибрати червону атласну стрічку або червоний шнур з наявності костюмерної. Тоді костюм Ангела на Хелловін в такому поєднанні кольорів з червоними крилами, виглядатиме ще яскравіше.

Більш того, ми можемо запропонувати вам іншу нижню пишну спідницю з чорно-червоною широкою оборкою. Звісно, якщо таким буде ваше бажання! Але у поєднанні такого спідника із чорною спідницею це виглядає просто чудово!

Ми запрошуємо вас до майстерні авторських карнавальних костюмів від дизайнера Людмили Гришко!

Костюм Ангела на Хелловін.

Насамперед, розкажу вам, з чого саме зроблений костюм Ангела на Хелловін.

У роботі було використано фатін, штучний атлас, підкладкові матеріали. А також натуральне перо, металевий дріт, жорсткий кринолін, атласні та металізовані стрічки. І ще різна швейна фурнітура, та дублюючі клейові матеріали.

Слід зазначити, що крила зроблені повністю вручну. Їхня висота дорівнює 70 сантиметрам. Ми не стали їх робити більше. Тому, що саме така висота зручна в експлуатації. Вдягнувши крила на спину, в них зручно і сидіти, і ходити.

А ось крила більшого розміру, більше підходять для фото сесій, показів моди, або для зйомок відео кліпів. Для великих крил потрібні великі простори. Тому на вечірці вам буде комфортніше в крилах заввишки трохи більше 70 см.

Особливо актуально, що ви можете взяти в оренду не лише червоні крила, а й чорні!

Ну а наприкінці скажу кілька слів про німб. Цей карнавальний аксесуар кріпиться до волосся простою невидимкою в самому центрі німба. При цьому його можна прикріпити до волосся в будь-якому положенні. Хоч збоку, хоч на потилиці чи маківці. Німб дуже легкий, ви просто не відчуватимете його на голові.

Тож, ми чекаємо вас на примірку!

0Shares