Костюм Генерала Зода

Костюм Генерала Зода (Людина зі сталі). Творча майстерня #DizaynerLyudmilaGrishko пропонує на прокат костюм супергероя. Це карнавальне вбрання згодиться для хлопчиків зростом 146-152 см.

Думаю, що костюм Генерала Зода, із серії коміксів про супермена, принесе задоволення вашій дитині. Оскільки цей карнавальний костюм буде доречним як на святі Геловіну, так і на новорічних заходах.

Ознайомтесь з Умовами бронювання та прокату.

Прокат костюму від 360 грн./доба
Сума застави від 1800 грн.
(Не є публічною офертою)

Костюм Генерала Зода. Опис.

Насамперед звертаю вашу увагу на те, що костюм Генерала Зода виготовили у Китаї. Тому цей костюм супергероя не є дизайнерською роботою. Хоча ми звичайно доклали руку до його вдосконалення.

Як багатьом відомо, не вся продукція, яку виготовили в Китаї, має відмінну якість. І особливо це стосується косплею.

Саме тому нам довелося удосконалити плащ Генерала Зода. Оскільки після першого прокату він міг би повністю втратити товарний вигляд. Але завдяки нашим старанням, плащ буде служити довго на радість дітлахам.

Оскільки ми дуже дбайливо ставимося до маскарадних костюмів з нашої костюмерної, всі вони виглядають як нові.

  • По перше. Костюми після кожного прокату підлягають пранню. А оскільки після прання добре видно, де і що треба підправити, карнавальні наряди проходять дрібний ремонт.
  • По-друге. Деякі костюми можна прати частково. Як наприклад, костюм оздоблений натуральним хутром. Тому такий костюм ми або здаємо в хімічну чистку. Або розбираємо на деталі, а після прання відновлюємо.

Завдяки такому підходу, наші костюми виглядають завжди чудово.

Тримаючи в руках костюм з нашої майстерні, ви не визначите, скільки разів це вбрання було в прокаті. Або як давно його пошили. Бо кожен карнавальний костюм виглядає новим.

Тож запрошую вас до нашої майстерні! Приходьте та переконайтеся в цьому самі!

Генерал Зод – костюм людини зі сталі.

Костюм Генерала Зода складається з чотирьох деталей:

  • Маска на силіконовій основі. Вона гнучка, але тримає форму.
  • Комбінезон людини зі сталі пошитий із цільнокроєними накладками на взуття. Вони імітують черевики Генерала Зода. Знизу накладки фіксуються гумовими стрічками.
  • Плащ, у костюмі Генерала Зода, виготовлений із трикотажного полотна. Він досить легкий. Тому кріпиться до комбінезону текстильною липучкою.
  • Пояс зроблений із трикотажу з принтом, що імітує сталь. Пояс у костюмі супергероя посилено поролоновою основою. Також застібається за допомогою швейної липучки.

Тож, чекаємо Вас на примірку!

0Shares